Хочете покращити свій сервіс?
Отримуйте знання та останні світові тренди щомісяця!
Запитання чи думки?
WhatsApp
Messenger
Mail
01 Статті та пости
01
Статті та пости з поглядами,
що ми поділяємо
Щораз більше компаній вирішують мати спеціально призначеного CXO, щоб постійно вдосконалювати процес взаємодії з клієнтами, аби задовольняти їхні потреби, зменшити рівень їхньої невдоволеності, а також підвищити рівень лояльності.
90% компаній мають керівника з клієнтського досвіду (CXO)
Що таке культура сервісу та як її побудувати в МСБ?
Для Дія.Бізнес.
Прості кроки для сервісу малого бізнесу

Революція сервісу в медицині
Як зробити клініку сервісною?
Лояльність до бренда: любов чи розрахунок?
Існує чи не існує лояльність Клієнта?
Про внутрішній сервіс: як зрозуміти, що компанія не цінує своїх співробітників?
А ваша компанія ставиться до вас так само добре, як до улюблених клієнтів? Розповідаємо, чому внутрішній сервіс важливий і для компанії, і для співробітників!
Потрібно трохи приглушити своє его, аби стати сервісним
«ставити клієнта на місце» – це українська тема. Пропонуємо прочитати інтерв'ю Анастасії Владичинської про особливості закарпатського сервісу і не тільки.
Маркетинг без витрат, або Як знайти нафту на своєму городі
На яких клієнтах варто концентруватися: на нових чи постійних? Як зробити вартість неважливою для клієнта? Як природно та дешево зробити так, щоб клієнти частіше вас рекомендували, і тим самим зменшити витрати на маркетинг?
Секретний сервіс: коли ціна неважлива
Чи реально зробити ціну неважливою для клієнта і яким чином цього досягти? У чому сутність підходу "секретний сервіс", як його використовувати та які переваги він надає бізнесу?
В Україні розпочали революцію сервісу
В Україні споживачі будь-яких послуг уже так звикли, що їх обов'язково обдурять, що перед свідомим бізнесом відкривається чудова перспектива.
Як створити висококласний сервіс у компанії
В Україні споживачі будь-яких послуг уже так звикли, що їх обов'язково обдурять, що перед свідомим бізнесом відкривається чудова перспектива.
Що таке культура сервісу
та як її побудувати в МСБ?
У мене біля дому є магазин продуктів. Простий такий із стандартним набором всього, що ти забув купити в супермаркеті або того, що раптом закінчилось.
Як бути сервісною компанією у кризу?
Пропоную заглибитись і розглянути «під мікроскопом», як працює сервіс у кризу і як сервісність може допомогти вам пережити кризу.
Лояльність до бренда: любов чи розрахунок?
Нещодавно Анастасія Владичинська та Роман Гавришз'ясовували чим насправді є лояльність: раціональним рішенням чи емоціями, що народжуються з позитивного досвіду.
02 YouTube канал
Найбільш корисний YouTube канал для вашого сервісу
02