Форма зворотнього зв'язку
Заповніть поля, щоб ми могли з Вами зв'язатись
01 Статті та пости
Статті та пости з поглядами,
що ми поділяємо
01
Про внутрішній сервіс: як зрозуміти, що компанія не цінує своїх співробітників?
А ваша компанія ставиться до вас так само добре, як до улюблених клієнтів? Розповідаємо, чому внутрішній сервіс важливий і для компанії, і для співробітників!
Сервис в частной медицине
После очередного посещения частной клиники в Челябинске мои неприятные ощущения настойчиво усиливались...
Как заработать на сервисе?
Инвестируя в повышение качества обслуживания, компании часто попадают впросак, так как их внутреннее понимание потребностей клиента в сервисе часто не совпадает с реальностью.
3 причины плохого сервиса
Три чаще всего встречающиеся на поверхности причины плохого сервиса. Надеюсь, будет полезно.
Можно ли выжить без сервиса?
Что будет, если дать человеку без водительских прав проехаться на скорости по городу? Скорее всего, он попадет в аварию. Что будет, если дать не обученному сервису сотруднику общаться с клиентами компании? Он попадет в аварию.
5 смертельных ошибок в сервисе
Какие ошибки в сервисе губительно влияют на клиентский опыт?
Туалеты только для клиентов
Сколько денег теряет бизнес на негативных объявлениях
Показати всі
Не ценой, а сервисом — как дать клиенту wow-эффект
Главная задача сервиса – сделать цену неважной для клиента. Как при минимальных затратах создать персонифицированный подход к клиенту.
Анастасия Владычинская: «Свою миссию вижу в том, чтобы совершить Революцию сервиса в Украине»
Важность такого понятия, как «сервис», сложно переоценить: в условиях конкуренции – это главное конкурентное преимущество компании в любой отрасли рынка.
Маркетинг без витрат, або Як знайти нафту на своєму городі
На яких клієнтах варто концентруватися: на нових чи постійних? Як зробити вартість неважливою для клієнта? Як природно та дешево зробити так, щоб клієнти частіше вас рекомендували, і тим самим зменшити витрати на маркетинг?
Секретний сервіс: коли ціна неважлива
Чи реально зробити ціну неважливою для клієнта і яким чином цього досягти? У чому сутність підходу "секретний сервіс", як його використовувати та які переваги він надає бізнесу?
В Україні розпочали революцію сервісу
В Україні споживачі будь-яких послуг уже так звикли, що їх обов'язково обдурять, що перед свідомим бізнесом відкривається чудова перспектива.
Три правила обратной связи
Журнал "Форбс" тоже озаботился вопросами качества обслуживания клиентов, посколько это сейчас один их основных вопросов работы любой компании.
Як створити висококласний сервіс у компанії
В Україні споживачі будь-яких послуг уже так звикли, що їх обов'язково обдурять, що перед свідомим бізнесом відкривається чудова перспектива.
«Плохой клиентский опыт —
это когда услугу оказали,
но впечатление так себе»
Чтобы предоставить хороший клиентский сервис, бизнесу мало «сделать все по правилам». Еще нужно разузнать, доволен ли человек тем, что получил.
Що таке культура сервісу
та як її побудувати в МСБ?
У мене біля дому є магазин продуктів. Простий такий із стандартним набором всього, що ти забув купити в супермаркеті або того, що раптом закінчилось.
Як бути сервісною компанією у кризу?
Пропоную заглибитись і розглянути «під мікроскопом», як працює сервіс у кризу і як сервісність може допомогти вам пережити кризу.
Лояльність до бренда: любов чи розрахунок?
Нещодавно Анастасія Владичинська та Роман Гавришз'ясовували чим насправді є лояльність: раціональним рішенням чи емоціями, що народжуються з позитивного досвіду.
02 YouTube канал
Найбільш корисний YouTube канал для вашого сервісу
02