Хочете покращити свій сервіс?
Отримуйте знання та останні світові тренди щомісяця!
Запитання чи думки?
WhatsApp
Messenger
Mail
01 Статті та пости
Статті та пости з поглядами,
що ми поділяємо
01
90% компаній мають керівника з клієнтського досвіду (CXO)
Щораз більше компаній вирішують мати спеціально призначеного CXO, щоб постійно вдосконалювати процес взаємодії з клієнтами, аби задовольняти їхні потреби, зменшити рівень їхньої невдоволеності, а також підвищити рівень лояльності.
Що таке культура сервісу та як її побудувати в МСБ?
Для Дія.Бізнес.
Прості кроки для сервісу малого бізнесу

Революція сервісу в медицині
Як зробити клініку сервісною?
Лояльність до бренда: любов чи розрахунок?
Існує чи не існує лояльність Клієнта?
Не ценой, а сервисом — как дать клиенту wow-эффект

Анастасия Владычинская, международный сертифицированный customer service консультант, на встрече в формате «Ритейл-среда», организованной компанией Idnt, рассказала, как при минимальных затратах создать персонифицированный подход к клиенту
Про внутрішній сервіс: як зрозуміти, що компанія не цінує своїх співробітників?
А ваша компанія ставиться до вас так само добре, як до улюблених клієнтів? Розповідаємо, чому внутрішній сервіс важливий і для компанії, і для співробітників!
Потрібно трохи приглушити своє его, аби стати сервісним
«ставити клієнта на місце» – це українська тема. Пропонуємо прочитати інтерв'ю Анастасії Владичинської про особливості закарпатського сервісу і не тільки.
Не ценой, а сервисом — как дать клиенту wow-эффект
Главная задача сервиса – сделать цену неважной для клиента. Как при минимальных затратах создать персонифицированный подход к клиенту.
Анастасия Владычинская: «Свою миссию вижу в том, чтобы совершить Революцию сервиса в Украине»
Важность такого понятия, как «сервис», сложно переоценить: в условиях конкуренции – это главное конкурентное преимущество компании в любой отрасли рынка.
Маркетинг без витрат, або Як знайти нафту на своєму городі
На яких клієнтах варто концентруватися: на нових чи постійних? Як зробити вартість неважливою для клієнта? Як природно та дешево зробити так, щоб клієнти частіше вас рекомендували, і тим самим зменшити витрати на маркетинг?
Секретний сервіс: коли ціна неважлива
Чи реально зробити ціну неважливою для клієнта і яким чином цього досягти? У чому сутність підходу "секретний сервіс", як його використовувати та які переваги він надає бізнесу?
В Україні розпочали революцію сервісу
В Україні споживачі будь-яких послуг уже так звикли, що їх обов'язково обдурять, що перед свідомим бізнесом відкривається чудова перспектива.
Три правила обратной связи
Журнал "Форбс" тоже озаботился вопросами качества обслуживания клиентов, посколько это сейчас один их основных вопросов работы любой компании.
Як створити висококласний сервіс у компанії
В Україні споживачі будь-яких послуг уже так звикли, що їх обов'язково обдурять, що перед свідомим бізнесом відкривається чудова перспектива.
«Плохой клиентский опыт —
это когда услугу оказали,
но впечатление так себе»
Чтобы предоставить хороший клиентский сервис, бизнесу мало «сделать все по правилам». Еще нужно разузнать, доволен ли человек тем, что получил.
Що таке культура сервісу
та як її побудувати в МСБ?
У мене біля дому є магазин продуктів. Простий такий із стандартним набором всього, що ти забув купити в супермаркеті або того, що раптом закінчилось.
Як бути сервісною компанією у кризу?
Пропоную заглибитись і розглянути «під мікроскопом», як працює сервіс у кризу і як сервісність може допомогти вам пережити кризу.
Лояльність до бренда: любов чи розрахунок?
Нещодавно Анастасія Владичинська та Роман Гавришз'ясовували чим насправді є лояльність: раціональним рішенням чи емоціями, що народжуються з позитивного досвіду.
02 YouTube канал
Найбільш корисний YouTube канал для вашого сервісу
02